Workshop k dotačnímu titulu Ministerstva kultury – Ochrana měkkých cílů

Ministerstvo kultury vyhlásilo dotační řízení v rámci „Dotačního programu pro ochranu měkkých cílů v oblasti kultury“ na rok 2019. Více informací naleznete ZDE.

Ministerstvo kultury přijímá žádosti od 1.10. do 3.12. 2018.

Dotační titul je určen především na (mimo jiné):

  • Zpracování analýzy rizik a zabezpečení objektu (včetně bezpečnostních auditů, které takové analýze bezprostředně předcházejí)
  • Tvorbu bezpečnostních plánů (očekává se, že MVČR k tomuto tématu vydá metodiku koncem listopadu)
  • Vytvoření periodického systému bezpečnostního vzdělávání pro pracovníky měkkého cíle
  • Vytvoření a tisk propagačních bezpečnostních osvětových a výukových materiálů pro návštěvníky i zaměstnance měkkého cíle
  • Organizaci a realizaci praktických nácviků jednání v krizové situaci (Utíkej, schovej se, bojuj)
  • Zpracování standardu pro výkon fyzické ochrany objektu
  • Nákup neinvestičních hmotných bezpečnostních prostředků

Tým ve složení zkušených nezávislých bezpečnostních expertů by vás chtěl pozvat, jako zástupce organizace, které se dotační titul týká, na bezplatný informační workshop, kde bychom vám rádi představili nabídku komplexních služeb, která přesně odpovídá požadavkům dotačního titulu a také poskytne bezplatnou konzultaci k vašemu zamýšlenému projektu.

Workshop se uskuteční dne 6.11.2018 od 13,30 do 15,30 hod v prostorách Hospodářské komory ČR v budově Florentinum na adrese Na Florenci 2116/15, 110 00 Nové Město, recepce A, 4. patro. Vzhledem ke skutečnosti, že kapacita místnosti je omezená, prosíme Vás, o potvrzení Vaší účasti nejpozději do 2.11.2018. formou registrace ZDE

V případě, že projevíte zájem jak o pomoc s vypracováním žádosti, tak s návrhem projektu a nevyhovuje Vám termín workshopu, neváhejte nás kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat individuálně.

Sledujte nás na sociálních sítích -> Facebooklinkedin nebo sdílejte článek -> Facebooklinkedin