O nás

o-nasNaši specialisté mají bohaté zkušenosti s řízením bezpečnostních projektů a změn ve finančních institucích a velkých korporacích stejně tak, jako v domácnostech a malých podnicích. Hlavní prioritou je vaše spokojenost a úspěšné podnikání. Využijte služeb našeho týmu profesionálů a vrhněte se do podnikání s přijatelnou mírou rizika.

V rubrice „Náš tým“ představujeme náš core tým včetně externích specialistů, se kterými spolupracujeme. V případě větších zakázek jsme připraveni náš tým rozšířit.

Nepřehlédněte rubriku „Mohlo by vás zajímat“. Představujeme zde zajímavé příspěvky s bezpečnostní problematikou a managementu firem, které se aktuálně diskutují.

 

Jsme držitelem Osvědčení podnikatele umožňující přístup k utajované informaci stupně utajení Důvěrné dle zákona 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných skutečností a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.

 

 

Jsme členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z.s.

Asociace je reprezentativním profesním sdružením firem a subjektů vyvíjející podnikatelskou, pracovní nebo jinou činnost v oblasti technických služeb a zařízení, sloužících k ochraně osob a majetku, autorizované společenstvo Hospodářské komory ČR a členem evropské asociace EURALARM.

 

Jsme členem Hospodářské komory České republiky.

Hospodářská komora České republiky zastupuje podnikatelskou veřejnost na základě zákona č. 301/1992 Sb. o HK ČR a AK ČR. HK ČR podporuje všechny podnikatelské oblasti mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví (tuto činnost vykonává Agrární komora ČR).