Vybrané reference

ppf-banka_lg-01

refernece CST Consulting

 

 

Logo_CMYK

 

 

 

Doverville_logo

 

EUROWAG

LINKS

Nadace Just CS


Logo_Nadace_Just_CS_RGB-01
Nadace Just CS založena roku 2015 pro podporu jednotlivců a rodin v tíživých situacích způsobených nepředvídatelnými událostmi. Dále se nadace věnuje projektům v oblastech sociálních, ochrany lidského zdraví a ochrany životního prostředí. Naše společnost spolupracuje s nadací od samého počátku a její aktivity podporujeme
.

Doverville, s.r.o.

Doverville_logo

Doverville s.r.o. je českou společností poskytující odborné veřejnosti vzdělání a poradenské služby v oblastech souvisejících s komerčně – bezpečnostními aktivitami,  aktivitami v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů a protikorupční prevence u soukromých i veřejně – právních subjektů. Naše know how pochází jednak ze sfér britského systému bezpečnostního vzdělávání, britského systému vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů, dále potom ze vzdělávacích materiálů, vodítek, postupů a případových studií ASIS International, UK Bribery Act  a v neposlední řadě z našich více než dvacetiletých praktických zkušeností.

Atlantic Reality s.r.o.

logoATLANTICupraveneNa trhu působíme od roku 2001 a věnujeme se jak klasickému prodeji a pronájmu nemovitostí, tak prodeji developerských projektů.
Od začátku naší existence preferujeme osobní přístup ke klientům. Snažíme se jim pomoci nejen co nejlépe koupit nebo prodat nemovitost, ale také šetříme jejich čas.
Vyhledáváme vždy nemovitost přesně dle požadavků zákazníka, nezahlcujeme své klienty nabídkami které neodpovídají jejich představám. Při prodeji nemovitosti se snažíme ji zájemcům o prohlídku co nejlépe odprezentovat tak, aby na prohlídky chodili již dobře informovaní vážní zájemci.
Naše služby též zahrnují kompletní právní servis, který je již zahrnut v ceně.

FAMREM, s.r.o.FAMREM_logo_slogan_RGB-01

Nabízíme kompletní řešení v oblasti facility managementu, správy budov a vyhledání investičních příležitostí.

PRO SECURITY SE

PRO SECURITY SE je evropská bezpečnostní agentura se sídlem v Praze založená roku 2015 zaměřená na bezpečnostní služby a technologie. Do roku 2018 společnost působila čistě na německém trhu, kde vyrostla a získala know-how. Od roku 2018 přinášíme zahraniční bezpečnostní standardy a know-how v podobě kvalitních služeb také klientům v ČR.  Těžištěm služeb jsou fyzická ostraha objektů, montáže zabezpečovacích, kamerových a přístupových systémů a VIP bodyguarding & executive protection. Se společností CST Constulting spolupracujeme na úrovni externího bezpečnostního poradenství pro naše klienty.